clasa7a
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
clasa7a

Bun venit pe forumul clasei a-7-a din scoala Mihai Ionescu .. va dorim o calatorie placuta pe forumul nostru!


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile?

+2
chucky
claudiu
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Sam Mar 20, 2010 3:08 am

claudiu


Admin

eu zic ca e idee buna ..ar fii mai sooper daca ar veni tozi ..dar .. Smile na ..=))

https://clasa7a.canadian-forum.com

chucky

chucky

mda..eu nu vin ji sincer...nu imi pare prea rau.. jocolor

mady_fluturash_mik

mady_fluturash_mik

mda...ar fi tare sa vina toata lumea Very Happy

4CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Joi Mar 25, 2010 11:39 am

bla...bla

bla...bla

e foarte tare...de cand neam dorit o excursie de mai multe zile!!!!!!!! super!!!!!!! Very Happy

5CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Vin Mar 26, 2010 11:27 am

pisicutza.irina



ar fi bn dak s-ar mai organiza si altele Sad Sad Sad Sad

6CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Sam Mar 27, 2010 12:44 pm

chucky

chucky

claule dak ar intra prof` de romana pe aici:)) ar fii grav de tot.. What a Face mai ales k ezcursia ta de 3 zile:))

7CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Dum Mar 28, 2010 10:03 am

Danika



eu zic k e o idee super buna....putem sa ne petrecem mai mult timp imptreuna si sa incercam sa fim mai uniti adik sa nu ne mai param unii pe altii(era un apropo si sper sa vada si ciuca mesajul asta)!!!!!!

8CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Lun Mar 29, 2010 10:07 am

claudiu


Admin

maria .. Very Happy ms de atentie .. am pus z din greseala .. .. scuZE Smile)

https://clasa7a.canadian-forum.com

9CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Empty Re: CE ziceti de ezcursia asta de 3 zile? Lun Mar 29, 2010 11:46 am

chucky

chucky

Smile)cpla..Smile)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum