clasa7a
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
clasa7a

Bun venit pe forumul clasei a-7-a din scoala Mihai Ionescu .. va dorim o calatorie placuta pe forumul nostru!


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Care a fost cea mai tare excursie?!

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Care a fost cea mai tare excursie?! Sam Mar 20, 2010 3:09 am

claudiu


Admin

a fost odata o excursie in clasa a 6 cred. .. nu mai stiu .. am fost cu trenu pana la busteni a fost sooper am jucat la fotbal de nu am mai putut .. ce tare a fost dar akuma vine asta cu 3 zile :X:X:X:X

https://clasa7a.canadian-forum.com

2Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Re: Care a fost cea mai tare excursie?! Sam Mar 20, 2010 3:17 am

chucky

chucky

da:)) a fst super tare ex aia..8-> knd a stat diriga in poarta=))

3Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Re: Care a fost cea mai tare excursie?! Joi Mar 25, 2010 11:40 am

bla...bla

bla...bla

cred k asta d 3 zile o sa fie cea mai tare!!!! Very Happy

4Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Re: Care a fost cea mai tare excursie?! Dum Mar 28, 2010 9:24 am

pisicutza.irina



idem clau
aia chiar a fost faina Smile

5Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Re: Care a fost cea mai tare excursie?! Lun Mar 29, 2010 8:40 am

bla...bla

bla...bla

frate ce a fost faina la excursia aia???? eu nu vad nimik fain in a te juca fotbal theeeeeeeeeeeeeeeee!!!! asta care urmeaza o sa fie cea mai super!!!!!!

6Care a fost cea mai tare excursie?! Empty Re: Care a fost cea mai tare excursie?! Mier Mar 31, 2010 8:25 am

mady_fluturash_mik

mady_fluturash_mik

dc o sa fie cea my sooper?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum