clasa7a
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
clasa7a

Bun venit pe forumul clasei a-7-a din scoala Mihai Ionescu .. va dorim o calatorie placuta pe forumul nostru!


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

CE gen de muzica va place ?

+2
chucky
claudiu
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CE gen de muzica va place ? Empty CE gen de muzica va place ? Sam Mar 20, 2010 3:00 am

claudiu


Admin

Pai la mine e evident ca traNce .. mai imi place DaNNNce si TecHHHno:X

https://clasa7a.canadian-forum.com

2CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Sam Mar 20, 2010 3:09 am

chucky

chucky

puey...hip`hop...rock...Smile) ji multe altele:-j king

3CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Joi Mar 25, 2010 8:20 am

St1lL WaT1nG



Eo AicI aKU Si Imi Plac3 PunK ROck poP cateodata, si multe altele.. Laughing

4CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Joi Mar 25, 2010 11:25 am

bla...bla

bla...bla

poi...pop, urban, rock, dance...etc Very Happy

5CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Vin Mar 26, 2010 11:26 am

pisicutza.irina



majoritatea inafara de _censor_ si manele Evil or Very Mad cat

6CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Sam Mar 27, 2010 12:41 pm

chucky

chucky

park vezi k ne da unu lovitura akm k : MANELEEEE , house...Smile) etc. affraid

7CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Sam Mar 27, 2010 12:45 pm

mady_fluturash_mik

mady_fluturash_mik

Laughing Laughing

8CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Vin Apr 16, 2010 9:21 am

matei


Vizitator

Mannnnnnneeeeellllleeee

9CE gen de muzica va place ? Empty Re: CE gen de muzica va place ? Vin Apr 16, 2010 10:15 am

bla...bla

bla...bla

trabuia sa sparga cineva gheata!!! bravoooooooooooo matei!
cred k de akm in colo o sa vedem numai manele, manele, manele,....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum